Reserver/Reservpar  till Lundaligan    
Detta är en lista över spelare som sagt sig vara intresserade av att spela i Lundaligan
De är inte rangordnade på något sätt men spelare som grupperats i par brukar spela tillsammans
Vill du bli uppsatt på listan? Maila till Lars-Åke
Namn Hemtelefon Mobil Mailadress
Åke Nilsson   0708-413519  
       
Margareta Falk 046-211 11 27 0709-14 68 10 margaretaf@bredband.net
Ronald Karlsson 046-211 11 27 0708-59 42 59 ronaldk@bredband.net
       
Lasse Wahlgren   0708-911955 Lasse.Wahlgren@telia.com
       
Klas Sigbo 046-13 56 12   Klas.Sigbo@telia.com
       
Iwe Persson   0760-22 01 32 iwe.persson@gmail.com
       
Wlodek Tugendraich   070-485 27 40 tugowl@gmail.com
       
Johan Elliot   0738-424290 johan.elliot@ownit.nu
       
Berit Ralvert   0703-289999  
Inga-Britt Carlsson   0702-533701