Reserver/Reservpar  till Lundaligan    
Detta är en lista över spelare som sagt sig vara intresserade av att spela i Lundaligan
De är inte rangordnade på något sätt men spelare som grupperats i par brukar spela tillsammans
Vill du bli uppsatt på listan? Maila till Lars-Åke
Namn Hemtelefon Mobil Mailadress
Hans Svensson (S Sandby) 046-51239   hans.svensson@bykonsult.m.se
Åke Nilsson 046-12 79 22    
       
Margareta Falk 046-211 11 27 0709-14 68 10 margaretaf@bredband.net
Ronald Karlsson 046-211 11 27 0708-59 42 59 ronaldk@bredband.net
       
Klas Sigbo 046-13 56 12   Klas Sigbo 
       
Göran Olson   0730-916222 goran.olson@bahnhof.se                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
       
Jan Lindoff 046-24 62 22 0705-368505 jan@lindoff.se
       
Iwe Persson   0760-22 01 32 iwe.persson@gmail.com
       
Anita Gullberg   0708-40 69 75 anita.gullberg@hotmail.se
Wlodek Tugendraich   070-485 27 40 tugowl@gmail.com
       
Lena Jonsson   0708-572758 lena.bjerred@gmail.com
Johan Elliot   0738-424290 johan.elliot@ownit.nu
       
Berit Ralvert   0703-289999  
Inga-Britt Carlsson   0702-533701  
       
Yngve Nilsson 0413-10808    
       
Jessica Danielsson   0709-176530 jessica.danielsson@tele2.se
Håkan Danielsson   0706-310253 hakan_danielsson@me.com